Cesta duše

Existují místa odlišná od těch, které známe. Existují reality, které jako lidé nemůžeme zažít, ani pochopit. Existují energie, které jsou tak vzdálené těm tady na Zemi.

Přinášíme Vám příběh malé duše, která tohle všechno zná. Ví, jaké to je být jedinečnou a dokonalou, jaké to je cestovat mezi různými realitami, mít cokoliv, na co jen pomyslí, cítit tolik lásky a krásy, že by se nám z toho tajil dech, ví, jaké to je zažít nekonečnost bytí a propojení sama sebe s celkem Jednoty.

Možná si říkáte, proč by taková duše chtěla sem, k nám, na Zemi, vždyť tady to je  „jiné, přízemní, je tady mnoho bolesti a trápení“, a tady nebude zažívat to, co „tam“? Možná právě proto, aby mohla sama sebe zažít jako tu, která pochybuje, která může zažít bolest, překážky, slzy, či lásku, radost, vášeň. Nebo jaké to je vystoupat na horu a vidět ten úžasný výhled, ale i dřímat v údolí a nevidět vůbec nic. Zažít samu sebe jako prázdnotu, možná právě proto, aby se cestou mohla zažít jako naplněná. Naplněná zážitky, zkušenostmi, pochopením, poznáním a věděním, kým skutečně je.

A tak se tato duše rozhodla zhmotnit do lidského těla. Rozhodla se vydat na úžasnou a dobrodružnou cestu jménem „žití na planetě Zemi“. Před cestou dostala návod, jak tady žít. Plujte spolu s ní na oceánu její jedinečné cesty.

oceán cesty

……. A tak se tam již brzy narodím. Na planetu plnou možností. Vybrala jsem si tento život a právě tuto planetu díky zkušenostem, které zde můžu získat, a díky zážitkům, které zde můžu prožít. Již se neskutečně těším. Prý to nebude jednoduché, ale já znám pravidla, jež tam fungují, a pokud se jimi budu řídit, dozajista bude vše probíhat tak, jak má. Přesně podle mého plánu. Ale raději si všechna ta pravidla zopakuji, pomyslela jsem si, a otevřela jsem útlou knížku, již jsem si měla za úkol pročíst.

Manuál pro žití na planetě Zemi-cover 2

Taky chcete vědět, co za pravidla si připomněla?

♡♡ STÁHNI SI JE TADY ♡♡

Tak a máme to. Třicet osm pravidel. To nebude tak obtížné, jak se zdá, věřím tomu. Budu mít mysl otevřenou, zůstanu napojena na sebe sama a tím se nebudu moci ztratit. Nezapomenu také na jedinou z těchto zásad. Jak bych mohla zapomenout? A budu je zkoumat, jestli jsou se mnou v souladu. Těším se. Těším se na své lekce a nové poznání. Na ochutnání těch všech emocí a stavů a pocitu být naživu! Těším se, až prozkoumám tamní planetu a všechny její krásy. Podle obrázků, jež jsou součástí této knihy, to musí být neskutečně nádherná planeta! Už brzo, už brzo se tam narodím.

Zavřela jsem knihu a přečetla jsem si nápis, který se leskl na její obálce…

 „Manuál pro žití na planetě Zemi“.

Komentáře

  1. Věra napsal:

    Je to velice zajímavé téma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.