Jak se jednou pro vždy zbavit bolestí zad?

jak na bolavá záda - cover

David Cháb je člověk, který umí žít tady a teď a mnoho z nás se od něj může učit.

David strávil 2 roky s úpornými bolestmi zad a málem nadobro skončil na lécích. Měl však to štěstí objevit cestu, která ho zavedla až k úplnému uzdravení zad. Své poznatky a zkušenosti nyní učí ostatní. Je nám potěšením uvést jeho e-book i na našich stránkách a být tak nápomocni k šíření jeho tvorby.

E-book „Jak se jednou pro vždy zbavit bolestí zad?“ mi přišel do cesty jako na zavolanou. Po měsících práce u počítače a tedy téměř nepřetržitého sezení i mě postihla bolest zad (a někdy opravdu veliká). Od prvního přečtení postupně aplikuji vše, co David učí a cítím obrovskou úlevu.

Děkuji Davide za tento e-book a za Tvoji pomoc lidem

Veronika a celý tým projektu Žijme svůj Život

Co Vám e-book JAK SE JEDNOU PRO VŽDY ZBAVIT BOLESTI ZAD přinese?

  • V e-booku a dvou videích je v kostce a jednoduše popsáno vše, co byste měli vědět, pokud si chcete sami uzdravit záda – a to i od trvalých či velkých bolestí.
  • Dozvíte se, co vše má přímý vliv na Váš pocit v zádech, co dělat a čemu se vyhnout, aby se Vaše bolest zad zmírnila.
  • Poznáte typické příklady situací ze života, kdy svým zádům výrazně přitěžujete a tedy se jim budete moci vyhnout.
  • Ušetříte nemálo času, který trávíte s pocitem bolesti a tím, že nemůžete vykonávat vše, co byste si přáli.
  • Ušetříte taktéž nemálo peněz, které investujete tak či onak díky tomu, že Vás bolí záda (masáže, fyzioterapie, doprava na místo jejich provedení, nedejbože léky na bolest,…).
  • Naučíte se skrze dvě komentovaná instruktážní videa jednoduché cviky, které mě zcela zbavily bolesti zad a Vás mohou také.
  • Vyhnete se pocitu fyzické námahy způsobeného bolestivostí Vašich zad.
  • Vyhnete se fyzické bolesti zad a můžete ji eliminovat NATRVALO.
  • Zlepší se taktéž Vaše psychická pohoda. Vždyť kdo dokáže být zcela v pohodě, když záda opravdu tak bolí?
  • Najdete zde zkrátka vyzkoušené informace, které Vás mohou dovést až k ÚPLNÉMU UZDRAVENÍ VAŠICH ZAD

E-book je psán svižným a vtipným stylem. Davidův  smysl pro humor a pozitivní přístup k životu krásně ukazuje jeho projekt SKŘÍTEK A SKŘÍTEK.

Cena tohoto e-booku je 450 Kč. Tedy zhruba stejně jako jedna 45 – 60 minutová masáž. Na 37 stranách a ve 2 videích Vám David předá to, co v jeho zádech změnilo bolest v pocit naprosté pohody.

Podrobnosti k obsahu a všem bonusům najdete na stránce www.jak-na-bolava-zada.cz, kde najdete i odkaz na e-book zdarma: TIPY A TRIKY, JAK SI ULEVIT OD BOLESTI ZAD. 

David také zcela proměnil své dřívější uspěchané životní tempo v poklidné žití (v teplých krajích) – přesunul svou práci na internet a zimní polovinu roku tak žije na Kanárských ostrovech, v létě v Čechách.

Jak se mu to podařilo, si můžete přečíst na jeho blogu: http://www.davidochab.cz/takze-jak-z-toho-divokeho-pracovniho-kolotoce-do-rozjimani-na-plazi/

david cháb

David Cháb