Odkazy – jak na to?

Nabízíme Vám výměnné odkazy s naším webem.

ID-10059723

 

Proč je dobré vyměnit si odkazy?

V dnešní době pořád ještě vyhledávající roboti určují důležitost webových stránek jak pomocí parametrů SEO  (search engine optimization), tak podle množství odkazů. Následně je nabízí uživatelům při vyhledávání na internetových vyhledávačích. Doba se velice rychle vyvíjí a nebude trvat dlouho a SEO jako takové nebude fungovat.

Jak to funguje?

1 – Umístěte na Vaše webové stránky náš odkaz, logo nebo banner.

2- Napište nám o tom e-mail na info@zijmesvujzivot.cz. Přiložte odkaz Vašich webových stránek (popřípadě loga) spolu s krátkým popisem (o čem jsou Vaše webové stránky, čím se zabýváte, Váš e-mail, …). Zašlete nám také odkaz webové stránky, kde je umístěn náš odkaz.

3- Co nejdříve budete z naší strany informováni  🙂

Naše požadavky a pravidla

1- Vaše webové stránky, které obsahují náš odkaz, musí být funkční.

2- Náš odkaz musí být umístěn v sekci  Partneři, Odkazy nebo na úvodní stránce Vašeho webu. Popřípadě na  jiné stránce, která bude jednoznačně označena a bude viditelná.

3- Pokud nebude náš odkaz na Vašich webových stránkách funkční, vyhrazujeme si právo smazat Váš odkaz na našem webu.

4- Vaše odkazy budou uveřejňovány ZDE.

5- Je naší oboustrannou svobodnou vůli, kdykoliv odkazy po vzájemné informaci odstranit.

Naše odkazy:

http://www.zijmesvujzivot.cz/

http://www.zijmesvujzivot.cz/zdravi/

http://www.zijmesvujzivot.cz/prace/

http://www.zijmesvujzivot.cz/penize/

http://www.zijmesvujzivot.cz/vztahy/

http://www.zijmesvujzivot.cz/osobni-rust/

V tuto chvíli je spuštěná oblast zdraví. Ostatní oblasti se budou spouštět postupně v řádu měsíců.

Naše loga a bannery:

ŽsŽ - 300_119 ŽsŽ Zdraví 3- 300_119 ŽsŽ Zdraví 4- 300_136
ŽsŽ - 90_36 ŽsŽ Zdraví 2- 90_36 ŽsŽ Zdraví 1- 90_42

Pokud byste potřebovali jiné rozměry, dejte nám vědět na info@zijmesvujzivot.cz a vše Vám připravíme.

Texty:

Projekt Žijme svůj Život chce poukázat na již dávno objevené a vyzkoušené „pravdy“ týkající se přístupu k samotnému životu.

Projekt Žijme svůj Život je rozdělen do pěti oblastí, které jsou více provázané, než se zdá. Jedno bez druhého nemůže existovat, jedno vzájemně ovlivňuje druhé a společně vytváří plnohodnotný život. Tyto oblasti jsou: zdraví, práce, peníze, vztahy a osobní růst. Jsme si vědomi toho, že sami o sobě jsme jen částí velkého celku, a jeden bez druhého nezmůžeme tolik, jako když jsme všichni pohromadě.

Oblast ZDRAVÍ nám poodhalí sílu energií, které v nás i kolem nás neustále proudí. Naučíme se více se zamyslet nad naším dosavadním životním stylem a tempem. Společně vytvoříme lepší podmínky pro rozvoj nejen našeho zdravého těla, ale také změníme naše stávající způsoby myšlení. Protože zdraví znamená mít nejen zdravé tělo, ale i zdravého ducha a hlavně mysl, provede nás tato část projektu Žijme svůj Život péčí o všechny části. Nehledejme neustále důvody, proč něco nejde. Naučme se poslouchat svůj vnitřní hlas, který říká, že můžeme změnit cokoliv, pro co se rozhodneme a budeme to doopravdy chtít! Tento projekt je tady od toho, aby nás vedl ke změně. Ke změně myšlení a přístupu k našim tělům. Bude podporovat a dávat hlubší smysl především těm, kteří míří do budoucna.

Můžete se stát také našimi affiliate partnery.

Jsme velmi potěšeni, že chcete navázat partnerství s naším webem.

Děkujeme!

Tým projektu ♡ Žijme svůj Život ♡