Komplexní stravovací plán

Stravovací plán 4- cover 3D

Pojďme se společně podívat na to, co se skrývá za pojmem „zdravé a uvědomělé stravování“! Vše souvisí se vším a právě zde odhalíme, jaký zásadní vliv mají Vaše zvyky a návyky spojené se stravováním na momentální zdravotní stav Vašeho těla.

Stravovací plán, který Vám nabízíme, je vysoce individuální komplexně řešený postup a soubor doporučení, jak pochopit své dosavadní zdravotní problémy, příčiny těchto problémů, a to z pohledu stravy, pohybu, i Vaší duše. Následnou změnou či úpravou zejména stravy dojde k nastolení rovnováhy a zdraví ve Vašem těle.

Je sestavován vždy plně na míru Vaší osobnosti a jeho součástí je má plná podpora k pochopení toho, co Vás posune v rámci zdravého životního stylu k Vašim vysněným cílům.

Chcete upravit Vaši hmotnost?

Máte nadváhu?

Cítíte, že Vaše tělo potřebuje očistu či detoxikaci organismu?

Rádi byste se zbavily chronických zdravotních problémů?

Chcete mít zdravé tělo, které Vám zajistí zdravá strava?

Jak a kde, osobní konzultace probíhají?

Po objednávce a úhradě faktury se domluvíme na termínu první osobní schůzky, kde si spolu popovídáme, abych zjistila, kdo jste, co Vás trápí a co potřebujete vyřešit a v čem se posunout. Ujasníme si Vaše cíle, co ode mě očekáváte a co chcete, či potřebujete  v rámci svého zdraví změnit. Pobereme Vaše zdravotní problémy, léky či doplňky stravy, které užíváte, Váš dosavadní jídelníček, pohybovou aktivitu, Vaše možnosti na zařazení změny do Vašeho stravování, či Vaše povahové rysy.

Domluvíme se na termínu další schůzky, na které Vám předám Váš komplexní stravovací plán a probereme vše potřebné. Doba zpracování Vašeho plánu je vždy individuální. Standardně se pohybuje v rozmezí 7-10 dní.

Součástí komplexních plánů jsou 3 plakáty rozdělení potravin, které Vám pomohou se lépe orientovat v části mých doporučení a testy pH na zjištění stupně kyselosti Vašeho těla. Vše od nás obdržíte zdarma.

Pokud budete chtít nebo bude-li to Váš zdravotní stav vyžadovat (např. u úpravy hmotnosti nebo při vleklých chronických problémech), mohu Vám nabídnout další konzultační schůzky. Můžeme se také domluvit na dlouhodobém individuálním plánu.

Chci, abyste se cítili dobře a uvolněně. Je to jeden z dobrých předpokladů, že k sobě budete upřimní. Proto konzultace probíhají na Vámi vybraném místě – u Vás doma či kanceláři, ve Vaší oblíbené kavárně nebo restauraci. Pokud se bude schůzka konat u Vás doma, ráda s Vámi projdu Vaše zásoby potravin a doporučím, jakých potravin byste se měli vyvarovat a jaké je potřeba opravdu vyhodit (takový restart Vaší ledničky a potravinových zásob 🙂 ).

Setkání nabízím především v Brně. Po osobní dohodě jsou možné i jiné lokace – k ceně jsou připočítané náklady na dopravu.

Shrňme si celý postup a obsah stravovacího plánu:

Objednávka komplexního stravovacího plánu.

První osobní schůzka (60 minut), kde si Vás vyslechnu, ujasníme si spolu Váš momentální stav a Vaši představu,  kam směřujete a čeho byste chtěli dosáhnout  (harmonizace fyzického a duševního těla, úprava váhy, odkyselení organismu, zlepšení Vašich zdravotních problémů z hlediska stravy a psychosomatiky, …).

ZsZ-kompl.plan_komplet– Sdělíte mi svoje zdravotní problémy příp. léky, které užíváte

– Zanalyzujeme si Váš stávající jídelníček a pohybové aktivity

– Probereme Vaše emoce a povahové rysy

– Naším cílem je Vás naučit, jak jíst zdravě bez doplňků stravy. Nicméně pokud  budete chtít, rádi Vám doporučíme vhodnou suplementaci – doplňky stravy.

Na druhé schůzce Vám předám vypracovaný stravovací plán přímo na míru, pracovní sešit pro Vaše poznámky i plakáty potravin. Tištěný dokument bude obsahovat analýzu Vašeho nynějšího zdravotního stavu z pohledu stravy, pohybu i psychosomatiky a komplexní stravovací doporučení přímo pro Vás. Rozsah je řádově 30 – 35 stran. Tento plán Vám bude zaslán i v elektronické podobě.

– Probereme potraviny, které Vám doporučuji a proč. Projdeme si i potraviny, které pro Vás vhodné nejsou.

– Nastíním Vám možné příčiny z pohledu psychosomatiky

– Zhodnotíme Vaše případné obavy či strachy, které Vám dříve bránily v cestě za zdravím

– Probereme vhodnou pohybovou aktivitu přímo pro Vás

– Stravovací plán je zpracován přehledně a detailně tak, aby bylo vše velmi jednoduše a rychle pochopitelné

Celý plán zahrnuje také následnou měsíční e-mailovou podporu pro zodpovězení Vašich otázek. Pokud by Vaše dotazy byly složitějšího rázu, domluvili bychom se případně na další osobní schůzce.

POZOR: Pro absolventy 21 denního online kurzu ZDRAVÍ je sestavení komplexního stravovacího plánu se slevou 20%. Plakáty a testy pH již nejsou v ceně.

Co dostanete?

– Naprosto individuální přístup k Vám samým

– Vyhodnocení Vašeho stávajícího jídelníčku

– Doporučení nového či jen upraveného stravovacího plánu (potraviny a suroviny) přímo pro Vás

– Pochopíte, jak a z čeho by mělo být složeno každé jídlo v rámci dne

– Pochopíte, co je pro Vás NYNÍ v rámci stravy a pohybu potřebné

– Podporu v době, kdy ji budete potřebovat

– Začnete více vnímat Vaše tělo

Co nedostanete?!

Chci, abyste se naučili, co je pro Vaše konkrétní tělo vhodné a proč. Z tohoto důvodu Vám nebudu předkládat do puntíku vypracované jídelníčky, které Vás za pár dní či týdnů nebudou bavit. S mojí pomocí pochopíte, jak se dívat na zdravou stravu a obecně zdravý životní styl velice jednoduše a tak, aby to pro Vás bylo zcela přirozené.

– Detailní rozpis hotových jídel, které máte konzumovat

– Přesný rozpis kalorií na den

– Stanovení konkrétního množství jídla

– Přesný jídelníček, který by Vás stresoval a dlouhodobě byste jej nedodržovali

Co bude potřeba z Vaší strany?

Pochopení proč máte jíst dané potraviny a jak na Vás působí

– Aktivní příprava jídel v rámci každého dne

Nákupy zdravých potravin

Objednat SP_1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.