Farmbox.cz

Farmbox_logo120

Autor: Andrea Machovcová

Farmbox.cz spojuje výhody internetového nakupování s populárními farmářskými trhy do jednoho – doslova do jednoho boxu. Výhoda oproti farmářským trhům je ta, že Farmbox.cz nabízí zboží po celý rok. 

0ff869aa38119ace4f98c6281111177cNa internetových stránkách Farmbox.cz si zákazník může vybrat buď některý z hotových boxů, nebo si namíchat vlastní. Zboží je pro klienta objednáváno přímo na zakázku. Zákazník musí objednat 4 dny dopředu, tím je zaručena čerstvost všech potravin. Box je navíc v Brně a okolí doručen až k zákazníkovi domů (či do zaměstnání), což mu šetří čas strávený nakupováním potravin v obchodě. Perfektní přístup zaměstnanců a kvalita potravin je dána i tím, že se jedná o čistě rodinný podnik, takže spokojenost zákazníka je opravdu na prvním místě.

 

Ačkoliv projekt fyzicky vznikl teprve na jaře 2013, tento nápad se majitelce zrodil v hlavě již před 6 lety. Inspirace a první myšlenka proběhla při cestách do německy mluvících zemí, kde jsou tyto bedýnky s čerstvými potravinami běžné. „Koncept boxů s čerstvými potravinami se mi natolik zalíbil, že jsem se rozhodla zrealizovat jej i u nás,“ říká majitelka Irena Šneková.

04709792c5fdd98df83a9907beb0fd9c

V současné době Farmbox.cz spolupracuje s téměř dvacítkou výrobců a nabízí mimo jiné čerstvé pečivo, mléčné výrobky, ovoce a zeleninu, maso a mnoho dalšího. „I když už teď je nabídka velice bohatá a pestrá, stále ji rozšiřujeme. Cílem Farmbox.cz je nabídnout našim zákazníkům vše, co potřebují pro zdravé stravování. Navíc jim chceme poskytnout takový komfort, aby místo nakupování mohli lépe trávit svůj volný čas,“ dodává Šneková.

Farmbox445

Webové stránky: www.farmbox.cz

Vizí projektu Žijme svůj Život

je šířit myšlenky, které povedou k uvědomění a změně života co nejvíce lidí!

Zdraví je základním pilířem našich životů.

Vydejte se námi na cestu pochopení přírodních zákonů, zbavte se navždy chronických potíží a zlepšete si své zdraví.

Po vyplnění údajů získáte přístup k videím zdarma.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.