Jak přežít dobu jedovou?

V prosinci 2013 vyšla nová kniha Jak přežít dobu jedovou? profesorky RNDr. Anny Strunecké, DrSc., která má dlouholeté zkušenosti z pedagogické práce na Univerzitě Karlově.

Zároveň byla řešitelkou a spoluřešitelkou sedmi grantových projektů zabývajících se mechanismy vzniku patofyziologických změn u hematologických onemocnění, schizofrenie, Alzheimerovy nemoci a autismu.Věnuje se též intenzivně vědecko-populární publicistice se zaměřením na biomedicínu.

Je autorkou další řady knih: Doba jedová, Doba jedová 2, Varovné signály očkování, Přemůžeme autizmus?

Zde si také můžete přečíst e-book: Očkování – máme volbu?

Děkujeme: www.cestyksobe.czwww.rizikaockovani.cz

Vizí projektu Žijme svůj Život

je šířit myšlenky, které povedou k uvědomění a změně života co nejvíce lidí!

Zdraví je základním pilířem našich životů.

Vydejte se námi na cestu pochopení přírodních zákonů, zbavte se navždy chronických potíží a zlepšete si své zdraví.

Po vyplnění údajů získáte přístup k videím zdarma.

Komentáře

  1. Jitka napsal:

    ted jsem zhlédla video paní doktorky Anny Strunecké, že jsem mohla vyslyšet o tzv. E v potravinách, jen si dát pozor na 4nebezpečné složky, za to jsem moc ráda, že to ted vím. Proti chřipce jsem nebyla nikdy očkovaná, v dětství jsem byla očkovaná, proti čem se v té době očkovalo. Ale z čeho mám obavy je, že než jsme letěli s mým manželem na dovolenou, ted nevím jestli to bylo před Srí Lankou, nebo před odletem do Keni, byla jsem očkovaná proti Hepatitis a to v Německu u obvodní doktorky. Měly jsme letet ještě jednou do Keni, ale já jsem ani moc nechtěla a co se stalo, v televizi začaly ukazovat nepokoje těsně před odletem, někoho, a tajně jsem doufala, že nepoletíme, protože bych tuto cestu asi nezvládla. A taky se neletělo, byly zrušeny všechny lety. Peníze nám vrátily. A proč…protože při první dovolené jsem se neuměla moc chovat, hodně krát jsem řešila mé problémy alkoholem, to ne že bych se tam potácela po čtyrech, ale přesto, no už se stalo. A taky jsem trpěla v Německu hodně na Abcesy, byla jsem častokrát na chirurgii,kde jsem potřebovala chirurgcký zákrok. A vím, že jednou mně čistili krev, ale to už si moc nepamatuju. Ted Vám něco řeknu, v Kroměříži na psychiatrii oni věděli, jak mne mají léčit, jim se to povedlo,stalo se to, že jsem uměla třeba mluvit o obraze několik minut, takže já mám v sobě něco skrytého a nevyvinutého. Proto jsem nepřestala nikdy věřit a doufat, že se uzdravím. Pan doktor psycholog Karel Zezulka, to je moc hodný a dobrý clověk a ví toho hodně. Ted si du na chvíli lehnout a zavřít na chvíli oči.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.