Každý nový den je šance změnit svůj život

… aneb projekt Žijme svůj Život

2013-05-13-zeleny-motylZa vznikem projektu Žijme svůj Život stojí myšlenka, která chce poukázat na již dávno objevené a vyzkoušené „pravdy“ týkající se přístupu k samotnému životu.

Teorií, jak plně žít svůj život, je spousta, ale pravděpodobně jen jedna z nich bude pro nás ta pravá, ta správná v danou chvíli. A jedině my sami rozhodujeme o tom, která to je.

Důležité ovšem je tuto teorii, nebo řekněme principy, najít. Vznést otázky týkající se nás samých a pokusit se na ně hledat odpovědi. Jedině tak se můžeme vydat na tu „správnou“ cestu podle teorie, která nám nejvíce vyhovuje. A od toho tady náš projekt je. Aby poukázal na to, co již existuje a roznítil v nás touhu po poznání nás samých, po získání vnitřního štěstí a také touhu po vědomém životě.

Projekt Žijme svůj Život je rozdělen do pěti oblastí, které jsou více provázané, než se zdá. Jedno bez druhého nemůže existovat, jedno vzájemně ovlivňuje druhé a společně vytváří plnohodnotný život. Tyto oblasti jsou: zdraví, práce, peníze, vztahy a osobní růst.

Začali jsme základním pilířem našich životů – oblastí ZDRAVÍ,  která nám poodhalí sílu energií, které v nás i kolem nás neustále proudí. Zamýšlíme se nad naším dosavadním životním stylem a tempem a společně vytváříme lepší podmínky pro rozvoj nejen našeho zdravého těla, ale také nahlížíme jinak na náš stávající způsob myšlení.

jin jang

Ke článkům na blogu a e-bookům jsme vytvořili 21 DENNÍ ONLINE KURZ ZDRAVÍ, který nám ukazuje jeden z principů, jednu z teorií, která již po tisíciletí dokázala pomoci lidem v pochopení jejich těla i okolí, ve kterém žijí. A protože zdraví znamená mít nejen zdravé tělo, ale i zdravého ducha a hlavně mysl, provede nás tento kurz péčí o všechny části.

Tento projekt Vám nastíní možnost, jak změnit své myšlení a vytvořit si novou realitu. Jestli je tento způsob ten pravý právě pro Vás, si rozhodnete jenom Vy sami. Protože Vy máte tu možnost volby a Vy jste tvůrcem/tvůrkyní svého života. Pro nás je důležité, abyste se zastavili a zamysleli. Co uděláte s těmito informacemi, je poté již čistě na Vás.

Nehledejme neustále důvody, proč něco nejde. Poslechněme svůj vnitřní hlas, který říká, že můžeme změnit cokoliv, pro co se rozhodneme a budeme to doopravdy chtít!

Jsme si vědomi toho, že sami o sobě jsme jen částí velkého celku, a jeden bez druhého nezmůžeme tolik, jako když jsme všichni pohromadě. A proto i my v jakékoliv fázi tohoto projektu budeme rádi za Vaše otázky, připomínky a myšlenky, díky kterým se můžeme zamýšlet více a skrze které můžeme rychleji růst.

Tak se rozhodněme. A pojďme společně vzít zodpovědnost za naše životy do našich rukou.

Tento projekt je tady od toho, aby nás vedl ke změně. Ke změně myšlení a přístupu k našim tělům. Bude podporovat a dávat hlubší smysl především těm, kteří míří do budoucna. Projekt Žijme svůj Život táhne za jeden provaz, spojuje jednotlivce v sílu všech.

Nesněme o svých životech, žijme své sny, ať už jsou jakékoliv.

S láskou a úctou

Veronika a celý tým projektu Žijme svůj Život

náhl.obrázek 4.video-web

Vizí projektu Žijme svůj Život

je šířit myšlenky, které povedou k uvědomění a změně života co nejvíce lidí!

Zdraví je základním pilířem našich životů.

Vydejte se námi na cestu pochopení přírodních zákonů, zbavte se navždy chronických potíží a zlepšete si své zdraví.

Po vyplnění údajů získáte přístup k videím zdarma.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.