Jezte jídlo a zapojte srdce

jezte jídloJezte živé jídlo, jídlo, co je našemu tělu a podmínkám, ve kterých žijeme přirozené, jídlo, co se rychle kazí, neboť obsahuje přirozené bakterie, jídlo, které je jednoduché a tudíž není průmyslově zpracované, jezte rostlinné jídlo a zkuste alespoň trochu omezit konzumaci masa, tak jak tomu bylo u našich předků.

Jezte střídmě, pestře a pravidelně. Jezte pomalu a vědomě. Naučte sebe a své děti snídat! Vyhněte se všemu instantnímu, umělému, všemu, co obsahuje umělé konzervanty, umělé příměsi. Pokud máte potřebu kupovat uzeniny, konzumujte je v omezené míře a pouze ty, které obsahují maso! Jednoduše, jezte jídlo, ne umělé náhražky, rafinované cukry, bílou mouku a ztužené tuky.

Zapojte mozek i srdce 

tv a reklamaZkuste více používat váš selský rozum a vaše srdce a ne to, co vám nabízí reklama. Viděli jste někdy reklamu na kvalitní výrobky, se kterými jste spokojeni. Ne? Proč myslíte, že to tak je? Reklama většinou slouží jen ke zvýšení prodejnosti, ne k všeobecnému doporučení toho, co je zdravé a pro nás opravdu přínosné. Pokuste se z jakýchkoliv informací nedělat žádnou vědu, v jednoduchosti a čerstvosti je síla. Odměnou vám bude zdravé a fungující tělo.

signály tělaNení tak úplně potřeba vědět, kolik má co kalorií, není třeba nejíst, pokud potřebujete zhubnout, ani se přejídat, pokud potřebujete nabrat na váze. Po jídle se musíte vždy cítit lépe, než před ním. Poslouchejte signály svého těla. Asi ten signál bude zpočátku nepatrný, ale čím více si budete pěstovat důvěru v sama sebe, konzumovat kvalitní potraviny, tím víc budete i vnímat a cítit reakce vašeho těla.

Budete více vnímat, po jakém jídle jste unavení, a naopak po jakém máme spousty energie, co vám způsobuje zácpu nebo průjem, po jakých potravinách druhý den vykašláváte hleny a teče vám z nosu, budete méně a méně nemocní a pokud už onemocníte, vaše tělo bude mít sílu se např. s nachlazením vypořádat rychleji a šetrněji.


více info o kurzu-tlacitko-web 9

 

Vizí projektu Žijme svůj Život

je šířit myšlenky, které povedou k uvědomění a změně života co nejvíce lidí!

Zdraví je základním pilířem našich životů.

Vydejte se námi na cestu pochopení přírodních zákonů, zbavte se navždy chronických potíží a zlepšete si své zdraví.

Po vyplnění údajů získáte přístup k videím zdarma.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.