Jídlo, cvičení a spánek

Autor: David Cháb

Rád bych se s Tebou podělil o následující zkušenost, která mě naprosto fascinuje – přestal jsem z ničeho nic spát 9 hodin denně a stačí mi pouze průměr 5 hodin. A jen abys věděl – nepiju kafe ani čaj, jen čistou vodu.

Jak se to ale přihodilo? Zásadně jsem změnil jídelníček. V tuto chvíli jsou to 2 měsíce, kdy jím ze 75% jen syrovou zeleninu a ovoce a to většinou 2x denně – oběd a večeři. Snídám vodu, k obědu banány nebo jiné ovoce a k večeři mísu různých zeleninových salátů s rýží, někdy těstoviny nebo toasty.

Tím to ovšem nekončí. Dostal jsem doslova chuť se pořádně hýbat a tělo posílit, a tak jsem zařadil v rámci dne posilovací cviky. Dělám 30 – 100 kliku denně, 20 shybů, ráno vybíhám cca 60 výškových metrů do schodů – to je vám někdy pěkná narkóza :) Na skále potom ráno ještě před cvičením praktikuji jógu. Občas si popoběhám i po rovině a trochu také plavu. Před pár dny jsem začal i s posilováním břicha – zatím 70 denně – 100 „břícháčů“.

A také jsem za onen měsíc na zelenině, banánech a rýži přibral asi 5 kg na svalech (což je 10% mojí váhy – vážil jsem 50 kg)..

Najednou jsem po měsíci přestal spát 9 hodin (a to jsem se ještě hodinu válel v posteli, neschopen vstát) a nyní mi stačí 4-6 hodin. Tento stav trvá již téměř měsíc. Jdu spát v 1 po půlnoci, probudím se sám v půl sedmé. Jdu na kutě ve 4:30 a probouzím se bez budíku v 8 hodin. Prostě se budím sám od sebe vyspalý – naprostá bomba!!! Bez čaje, bez kafe.

Nuže výsledek? Cítím se naprosto, ale naprosto skvěle.  Takže doporučuji všem Vám, kteří o něčem podobném  přemýšlíte, abyste začali, není na co čekat. V experimentu budu rozhodně pokračovat, uvidíme, co to ještě přinese.

P.S.: Právě teď je před 4. hodinou ranní a spát se mi ještě nechce, takže něco pro Tebe ještě vytvořím ;)

Prohlédněte si Davidův nový blog a nechte se inspirovat, tak jako já.

A pokud trpíte na bolesti zad, doporučuji si přečíst Davidův e-book Jak se jednou pro vždy zbavit bolesti zad.

Veronika ♡  Žijme svůj Život

David Cháb nad mraky

David Cháb

Vizí projektu Žijme svůj Život

je šířit myšlenky, které povedou k uvědomění a změně života co nejvíce lidí!

Zdraví je základním pilířem našich životů.

Vydejte se námi na cestu pochopení přírodních zákonů, zbavte se navždy chronických potíží a zlepšete si své zdraví.

Po vyplnění údajů získáte přístup k videím zdarma.

Komentáře

  1. Ahoj,tak jak se daří já na to najíždím od zítra napište jak jste na tom.

  2. Luboš napsal:

    A když už byl skoro zdravý a nepotřeboval spát, tak umřel…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.